Nowa siłownia dla policjantów - Policja Kujawsko-Pomorska

Nowa siłownia dla policjantów

Policja Kujawsko-Pomorska

Nowa siłownia dla policjantów

Data publikacji 18.09.2015

Policjanci i pracownicy policji mogą korzystać z przeznaczonej właśnie dla nich nowoczesnej siłowni. A wszystko w nowym, przyjaznym wnętrzu przy fachowej pomocy instruktorów Sekcji Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy.

PolicjaPolicjanci i pracownicy policji mogą korzystać z przeznaczonej właśnie dla nich nowoczesnej siłowni. A wszystko w nowym, przyjaznym wnętrzu przy fachowej pomocy instruktorów Sekcji Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy.

Na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, w obiekcie przy ulicy Poniatowskiego 3 zajmowanym na co dzień przez Oddział Prewencji Policji działa nowoczesna  siłownia. Sala wyposażona została w sprzęt nowej generacji do ćwiczeń zarówno siłowych jak i aerobowych aerobowy .

Bieżnia MARATHON TX 5 ma  możliwość ustawienia indywidualnego poziomu treningu z wykorzystaniem symulacji podbiegu  do 12% nachylenia trasy. Ponadto wyposażona jest innowacyjny system tłumienia, co daje duży komfort biegu.

Policja
Policja

Rower ERGORACE wyposażony jest w profile treningowe dostosowane do poziomu zaawansowania użytkownika.

Ergometr (wioślarz) ERGOCOACH LS z liniową szyną prowadząca, posiada komputer treningowy z 12 programami oraz z możliwością wykorzystania programu sterowanego pulsem. Przy pomocy tego urządzenia możemy wykonywać kilkanaście ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe.

Orbitrek QUANTUM G249 jest jo wspaniała maszyna aerobowa pozwalająca aktywować wszystkie grupy mięśniowe, podnosząc jednocześnie poziom wydolności. Maszyna posiada 12 programów oraz możliwość ustawienia osobistego programu treningu.

Policja
Policja
Wyposażenie siłowni zapewnia kompleksowe prowadzenie treningu w zależności od upodobań i poziomu zaawansowania. A wszystko w nowym, przyjaznym wnętrzu przy fachowej pomocy instruktorów Sekcji Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy.

kom. Monika Chlebicz
KWP w Bydgoszczy
Rzecznik Prasowy