Baner Kręci mnie bezpieczeństwo z logotypem programu - koło rowerowe oraz z logotypami patronatów i partnerów        

 
Policja Kujawsko-Pomorska

Policjantki nagrodziły ucznia klasy I z Bądkowa

W trakcie spotkań przed feriami zimowymi policjantki informowały uczniów o bezpiecznym zachowaniu w trakcie zimowych zabaw. Zachęcały też do wysyłania na komendę kartek lub rysunków z ferii. Tak właśnie zrobił uczeń klasy I z Bądkowa.

Wczoraj (03.02.) policjantki z Aleksandrowa wręczyły upominki jednemu z uczniów klasy I z Bądkowa. Chłopiec przed feriami brał udział w spotkaniach dotyczących bezpiecznego zimowego wypoczynku. Zapamiętał, że  policjantki zachęcały do wysłania kartek lub rysunków z ferii. Jako jedyny wysłała pozdrowienia z ferii zimowych. Między innymi dlatego policjantki postanowiły go wynagrodzić.

 

Policjanci przypominają, że nadal można przesyłać prace na inny Ogólnopolski konkurs „Śnieżny Dekalog”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży. Organizatorem konkursu jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji.

W konkursie mogą wziąć udział prace wykonane indywidualnie lub zespołowo (maksymalnie do 3 osób) w dwóch kategoriach wiekowych:

-kategoria I - wiek: 5-10 lat,

-kategoria II - wiek: 11-16 lat.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 4 marca 2022 r. pracy konkursowej na rysunek, plakat lub spot filmowy oraz przesłanie jej na adres Biura Prewencji Komendy Głównej Policji ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia podpisaną przez Opiekuna.

Zapraszamy do udziału. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

 

 

 

 

Autor:
Publikacja: podkom. Szymon Tworowski

  • policjantka wręcza nagrodę uczniowi
  • policjantka gratuluje uczniowi

Polecane filmy

Powrót na górę strony