Baner Kręci mnie bezpieczeństwo z logotypem programu - koło rowerowe oraz z logotypami patronatów i partnerów        

 
Policja Kujawsko-Pomorska

Kcyńscy dzielnicowi propagowali kampanię „Kręci mnie bezpieczeństwo”

Data publikacji 05.05.2017

Podczas majowych festynów organizowanych na terenie gminy Kcynia, dzielnicowi z miejscowego komisariatu znakowali rowery, prezentowali wyposażenie, jakie posiada policjant podczas służby oraz rozmawiali o bezpieczeństwie, wszystko to w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Kcyni podczas „majówki” wzięli udział w dwóch festynach organizowanych na terenie gminy. Podczas festynów między innymi prezentowali sprzęt będący na wyposażeniu policji i znakowali rowery. 

W ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”, opowiadali o swojej codziennej służbie, a także informowali z jakimi problemami można zwrócić się do dzielnicowego o pomoc. Wskazywali też, w jaki sposób, za pośrednictwem mobilnej aplikacji „Moja komenda” można w łatwy i szybki sposób odnaleźć swojego dzielnicowego oraz dane kontaktowe do niego.

Dzielnicowi zachęcali również do korzystania z narzędzia, jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, informując jakiego typu zgłoszenia najczęściej są przez internautów zaznaczane na mapie. Policjanci wzięli udział w festynach w ramach kampanii MSWiA pn.: „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Autor: mł. asp. Justyna Andrzejewska/ KPP Nakło nad Notecią
Publikacja: st. asp. Lidia Kowalska

Polecane filmy

Powrót na górę strony