Wiadomości

Dron kontrolował miejsca gromadzenia się osób

Data publikacji 06.04.2020

Następny tydzień walki z epidemią za nami. Słoneczny weekend zachęcał do wyjścia na świeże powietrze. Niestety bez ważnych powodów nie powinniśmy się przemieszczać. Tego właśnie pilnowali bydgoscy policjanci. Do kontroli terenów rekreacyjnych ponownie wykorzystali drona. Na szczęście większość mieszkańców zachowała się odpowiedzialnie.

Za nami kolejny słoneczny weekend. Niestety nie jest to jeszcze czas na wypoczynek i rekreacje. Nadal trwa walka z groźnym koronawirusem. Zasady bezpieczeństwa obowiązują wszystkich. Właśnie o tym cały czas przypominają mieszkańcom bydgoscy policjanci. Patrole policyjne, a także patrole z żandarmerią wojskową czy strażnikami miejskimi można spotkać na terenie miasta i powiatu. Funkcjonariusze sprawdzają czy mieszkańcy stosują się do wprowadzonych zasad bezpieczeństwa.

Policjanci kolejny raz wykorzystali też drona do kontroli rozległych terenów rekreacyjnych w Bydgoszczy. Sprawdzali teren Myślęcina oraz Doliny Śmierci w Fordonie. Na szczęście w trakcie kontroli nie było powodów do interwencji. Można powiedzieć, że tereny zielone „świeciły pustkami”. Po południu policjanci sprawdzili też teren fordońskiego targowiska. Tam również nie było powodów do interwencji. To dobrze! Bądźmy odpowiedzialni! Przestrzegajmy obowiązujący zasad bezpieczeństwa.

Autor: kom. Przemysław Słomski
Publikacja: kom. Przemysław Słomski

Powrót na górę strony