Wiadomości

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Żołędowie

Data publikacji 01.06.2022

Dzisiaj (1.06.2022) w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Żołędowie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Profilaktycy wraz z przewodnikiem psa służbowego i funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy mieli przyjemność uatrakcyjnić ten wyjątkowy dzień swoją obecnością.

Podczas festynu najmłodsi mieli możliwość przymierzenia stroju używanego przez oddziały prewencji policji, który jest wykorzystywany podczas zabezpieczeń imprez masowych. Dużym zainteresowaniem cieszył się również policyjny radiowóz, do którego dzieci z przyjemnością wsiadały, czując się przy tym wyjątkowo.

Ogromną frajdę sprawili świętującym dzieciom funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy zaprezentowali policyjne motocykle wykorzystywane na co dzień w służbie na drodze. Dla milusińskich został zorganizowany mini konkurs plastyczny, za który dzieci dostawały upominki.

Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka życzymy dużo uśmiechu, samych sukcesów w szkole i aby każdy dzień był tak wyjątkowy jak dzień dzisiejszy.

 

Autor: sierż. Karolina Kasprzyk Wydział Prewencji KMP Bydgoszcz
Publikacja: kom. Przemysław Słomski

  • policjant z psem służbowym stoi obok chłopca ubranego w policyjny sprzęt
  • policjantka stoi obok chłopca ubranego w policyjny sprzęt
  • policjant siedzi przy stoliku razem z dziećmi
  • dwaj chłopcy siedzą na dwóch policyjnych motocyklach. Obok stoi policjant
  • trzej policjanci, kobieta i mężczyzna stoją obok siebie obok radiowozu
Powrót na górę strony