Wiadomości

Podziękowania za pomoc przy realizacji spotu „Minimum METR - czy to takie trudne?”

Data publikacji 30.09.2022

Podziękowania dla Pana Marcina Mientkiego – polskiego kolarza torowego, medalisty mistrzostw Europy, olimpijczyka z Sydney w 2000 r. twarzy spotu profilaktycznego pn. „Minimum METR – czy to takie trudne?”

Wczoraj (29.09.22) w Akademii Kolarskiej Michała Kwiatkowskiego w Toruniu odbyło się spotkanie Naczelnika WRD KWP w Bydgoszczy mł. insp. Macieja Zdunowskiego z p. Marcinem Mientkim – polskim kolarzem torowym, medalistą mistrzostw Europy i olimpijczykiem z Sydney w 2000 r.

Celem wizyty było podziękowanie w imieniu Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosława Elszkowskiego za wsparcie i pomoc przy realizacji spotu profilaktycznego pn. „Minimum METR - czy to takie trudne?”. Naczelnik WRD KWP w Bydgoszczy mł. insp. Maciej Zdunowski złożył na ręce toruńskiego kolarza list z podziękowaniem oraz okolicznościowy upominek.

Udział p. Marcina Mientkiego w tym przedsięwzięciu z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym i uświadomi społeczeństwu, jak ważne jest przestrzeganie przepisów prawa.

Jeszcze raz dziękując za poświęcony czas, życzymy Panu Marcinowi sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Autor: mł. asp. Agnieszka Bubień
Publikacja: Kamila Ogonowska

  • Naczelnik WRD KWP w Bydgoszczy przekazuje p. Maciejowi Mientkiemu drobny upominek
  • Naczelnik WRD KWP w Bydgoszczy i p. Maciej Mientki
  • Naczelnik WRD KWP w Bydgoszczy czyta podziękowania dla p. Macieja Mientkiego

Film https://youtu.be/CCYTOgdZSa8

Powrót na górę strony