Wiadomości

Poszukiwani bracia wpadli jeden po drugim

Data publikacji 03.10.2022

Nakielscy patrolowcy zatrzymali poszukiwanego 23-latka, a zaraz po nim jego 20-letniego brata, który, jak się okazało, również był poszukiwany. Obaj już trafili do zakładu karnego, gdzie odbędą kary za przestępstwa z przeszłości.

Mundurowi nakielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego, kontrolując miasto, zwrócili uwagę na mężczyznę, który zauważywszy ich, zaczął w pośpiechu chować coś do kieszeni. 23-latek został skontrolowany. Co prawda, nie miał on przy sobie nic zabronionego, jednak okazało się był poszukiwany.

Mężczyznę zatrzymano i dowieziono do komendy. Długo nie trwało, jak do jednostki przyszedł brat zatrzymanego, by donieść mu rzeczy osobiste, bo wiadomym było, że 23-latek trafi do zakładu karnego.
Mundurowi wylegitymowali 20-latka. Niemałe było zdziwienie funkcjonariuszy, kiedy okazało się, że on również, podobnie jak brat, jest poszukiwany do odbycia kary.

Bracia trafili do policyjnego aresztu, skąd dzisiaj (3.10.22) przewieziono ich do placówki penitencjarnej, w której młodszy odbędzie karę za zniszczenie mienia, a starszy za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Autor: kom. Justyna Andrzejewska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony