Wiadomości

Usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków

Data publikacji 05.10.2015

Zatrzymany przez policjantów 37-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Za naruszenie ustawy o przeciwdziałaniu narkomani grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału do walki z przestępczością narkotykową komendy miejskiej w Bydgoszczy zabezpieczyli ponad 1,5 kg marihuany. Do zatrzymania podejrzanego doszło w czwartek (01.10.15) na terenie bydgoskiego Fordonu. Kryminalni na podstawie wcześniej uzyskanych informacji zatrzymali 37-latka w pobliżu jego miejsca zamieszkania. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli słoiki i worki foliowe z suszem roślinnym. Sprawdzenie testerem wykazało, że jest to marihuana


Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zebranych materiałów w sprawie podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany został doprowadzony do prokuratora, który zastosował wobec 37-latka dozór policji. Teraz kryminalni ustalają, czy podejrzany ma na swoim koncie inne przestępstwa.

nadkom. Maciej Daszkiewicz
Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Autor: Piotr Duziak
Publikacja: Piotr Duziak

  • Narkotyki
Powrót na górę strony