Wiadomości

Były generalskie podziękowania i gratulacje

Data publikacji 16.11.2015

Policyjna służba ma wiele obliczy - od różnego rodzaju zagrożeń, niebezpieczeństw, po nagrody i podziękowania za wyjątkowe osiągnięcia. Tak też się stało i dziś we włocławskiej komendzie. Nasi koledzy i koleżanka z rąk nadinsp. Krzysztofa Zgłobickiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy otrzymali podziękowania i gratulacje za wyjątkową postawę w służbie.

W ostatnim czasie wielokrotnie informowaliśmy o działaniach podejmowanych przez policjantów będących poza służbą, w czasie wolnym. 

Informacje dotyczyły m.in. zatrzymania sprawcy przemocy domowej, czy sprawcy włamań do piwnic. To właśnie dzięki postawie jednej z naszych koleżanek, która będąc przed służbą nie zawahała się, zareagowała na dziwne odgłosy dochodzące z piwnic i zatrzymała sprawcę włamania. Jak się okazało zatrzymany miał na swoim koncie kilkanaście podobnych włamań.

O innej stronie policyjnej służby, o precyzji i konsekwencji podejmowanych czynności, które doprowadzają do niecodziennych sukcesów mogą z pewnością powiedzieć nasi koledzy. To właśnie im Komendant Wojewódzki Policji złożył gratulacje za ogrom pracy, jaki włożyli w ustalenie i zatrzymanie osób produkujących narkotyki. To właśnie oni zabezpieczyli ponad 7 kg narkotyków.

Podziękowania otrzymał również policjant z ruchu drogowego za wyjątkową dbałość w utrzymaniu powierzonego sprzętu służbowego.

To była bardzo miła chwila. Taka  forma uznania i gratulacje za wyjątkową policyjną postawę na długo pozostaną naszym kolegom w pamięci.
 

 

Autor: nadkom. Małgorzata Marczak
Publikacja: mł. asp. Piotr Duziak

  • Podziękowania dla policjantów #1
  • Podziękowania dla policjantów #2
  • Podziękowania dla policjantów #3
  • Podziękowania dla policjantów #4
Powrót na górę strony