Wiadomości

PGE Skra Bełchatów + Policja Żnin = ,,Kręci mnie bezpieczeństwo… przez cały rok szkolny”

Data publikacji 20.09.2017

Dla uczniów "podstawówek" z Barcina i Gąsawy była to nie lada atrakcja. Żnińscy policjanci zorganizowali wyjazd na trening wicemistrzów Polski siatkarzy PGE Skra Bełchatów, a przy okazji promowali bezpieczeństwo w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo… przez cały rok szkolny”. W spotkaniu uczestniczył też policyjny Polfinek, który wspólnie z uczniami i zawodnikami pozował do zdjęć.

Wczoraj (19.09.17) w Hali Sportowo–Widowiskowej ,,Łuczniczka” w Bydgoszczy, w ramach ogólnopolskiej kampanii ,,Kręci mnie bezpieczeństwo… przez cały rok szkolny”, żnińscy policjanci wspólnie z uczniami szkół podstawowych z Barcina i Gąsawy mieli okazję z bliska podpatrzeć trening wicemistrzów Polski siatkarzy PGE Skra Bełchatów.
Konwent  z jedną z najbardziej rozpoznawalnych drużyn siatkarskich był okazją do przypomnienia młodzieży o zasadach bezpiecznego zachowania oraz propagowania właściwych postaw w codziennym życiu.

Podczas akcji można było zdobyć autografy zawodników m.in. Michała Winiarskiego, Mariusza Wlazłego, Grzegorza Łomacza, Nikolaya Pencheva, Srecko Lisinaca.
Do kampanii włączył się również policyjny Polfinek, który wspólnie z uczniami i zawodnikami pozował do zdjęć.

Akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo… przez cały rok szkolny”, została objęta patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka
i nawiązuje do poprzednich kampanii MSWiA, w ramach których w całej Polsce odbyły się tysiące spotkań propagujących wiedzę o bezpieczeństwie szczególnie wśród dzieci i młodzieży.

Autor: mł. asp. Wioleta Burzych
Publikacja: Kamila Ogonowska

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 25.35 MB)